Hakkımızda

DOST Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi 2003 yılından beri sağlık alanında hizmet vermekte olan “Eromed Özel Sağlık ve Asistans Hizmetleri LTD.ŞTİ” kurucuları tarafından Kuşadasın da kurulmuştur. T.C. Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının  17.03.2014 tarih ve 1420 sayılı belgesi ile yetkilendirilmiştir.

Kurucularımız DR İbrahim KOCAOĞLU ve DR Hasan Erdem DİKKAYA Kuşadası ilçesinin ilk turizm ve iş yeri hekimlerinden olup ortak sağlık güvenlik birimi hizmetlerinin koordinasyonunu üstlenmiştir.

Amacımız sağlık alanındaki bu tecrübelerimizi, aramıza katılan konusunda yetkin ve sektörel tecrübeye sahip iş güvenliği uzmanlarımız, iş yeri hekimleri ve diğer sağlık personelleri ile birlikte iş yerlerine taşıyarak iş sağlığı ve güvenliği konusunda ihtiyaç duyabileceğiniz hizmetler ile sizlerin yanında olmaktır.

Kurumsal hizmet anlayışımızla sadece ihtiyaç duyulduğumuz da değil her zaman hizmet verdiğimiz yerlerde çalışanlarımız ve işverenlerimizin yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz.

DOST OSGB ailesi olarak Ege bölgesinde kurumsal İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerinin güvenilir adresi olmanın gururunu yaşıyoruz.